Zapisałaś/ zapisałeś się do Luny i co dalej?

Dzień przed zaplanowaną wizytą dostaniesz od nas SMS-em przypomnienie. Przeczytaj je i wypełnij krótką ankietę antykoronawirusową.

Jeżeli nie dostałaś/ dostałeś przypomnienia – skontaktuj się z nami, bo to znaczy, że z jakiegoś powodu nie mamy Cię w systemie, albo mamy niewłaściwe dane (pomyłki się zdarzają i nam i naszemu systemowi) i trzeba to wyjaśnić.

Nie nadużywaj alkoholu i innych używek co najmniej 72 h przed planowanym zabiegiem, a najlepiej dłużej, ale wiadomo jak jest … 

Wyśpij się, zjedz dobre śniadanie i zrelaksuj się na tyle na ile to możliwe. 90 % naszych klientów twierdzi, że tatuaż, piercing czy nawet laser boli mniej niż się spodziewali i nikt jeszcze nie przerwał ich w trakcie, bo nie mógł wytrzymać. Dasz radę, serio 

Zalecenia dla naszej branży są teraz trochę „nieludzkie” – nie możemy np. zrobić Wam herbaty ani podać wody, dlatego zabierz ze sobą coś do picia i ubierz się wygodnie (pamiętaj o maseczce!).

Usłyszałam dzisiaj od klientki, że mam bardzo kojący i uspokajający głos – z radością będę dla Ciebie wsparciem podczas zabiegu. Jeżeli przyjdziesz do Luny z osobą towarzyszącą to poprosimy ją o poczekanie na Ciebie na ławce wśród zieleni, przed naszą pracownią.

Po wejściu do nas niezwłocznie umyj i zdezynfekuj ręce.

Zadbamy o Ciebie najlepiej jak potrafimy. Odpowiemy na każde pytanie przed, w trakcie i po zabiegu. Masz u nas prawo do bezpłatnych konsultacji wykonanych usług i do naszych porad do momentu całkowitego wygojenia się miejsc poddawanych zabiegom, o ile samowolnie, albo za poradą osób trzecich nie zrobisz niczego niezgodnego z naszymi zaleceniami.

Jeżeli w dowolnym momencie przed planowaną wizytą poczujesz się chora/ chory – poinformuj nas o tym i ją odwołaj. Postaramy się znaleźć dla Ciebie inny termin.

To tyle. Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *